O nás

Ponúkame Vám hudbu, spev a tanec, ktorými Vám spríjemníme Vaše kultúrne alebo spoločenské stretnutie, firemnú akciu, či súkromnú oslavu.

Cimbalová ľudová hudba Andreja Záhorca je kolektív mladých ľudí – muzikantov. Venujeme sa interpretácii predovšetkým ľudovej hudby, ale aj spracovaniu stále živých piesní starších slovenských umelcov, filmovej hudby, zahraničného folklóru ale aj ďaľších hudobných žánrov. Rozveselili a roztancovali sme divákov hádam vo všetkých krajinách Európy, ale aj v krajinách na americkom a austrálskom kontinente.

Energickí muzikanti a usmievavá speváčka z ľudovej hudby Andreja Záhorca sú zárukou profesionálneho prístupu a príjemne strávených chvíľ.

  • Ponuka

    Podľa želania Vám môžeme pripraviť celovečerný program, zábavu, alebo krátke vystúpenie k rozličným príležitostiam, prípadne pripravené ucelené predstavenie so sprievodným slovom aj v cudzom jazyku s ukážkami hudby, tanca, spevu a inštrumentálnej hry.
    Repertoár hudby je široký, i keď nosnú časť tvorí štylizovaný folklór, večer možno obohatiť aj úpravami znamých filmových melódií, evergreenov, jazzu a populárnych piesní.

    ..:: Naša kompletná ponuka TU ::..

  • Kontaktujte nás!